Blog

Som váš PR článok, rád vás spoznávam

Som váš PR článok, rád vás spoznávam

03.03.2020 10:49
Toto som ja. Váš PR článok. Možno som iba na ceste k vašej firme, a možno už si žijem svoj krásny život a odušu pre vás makám. Cítim, že nie vždy som naozaj docenený, tak ma prosím nechajte rozpovedať svoj príbeh. Nakoniec, som vaším najväčším fanúšikom, i oddaným obchodníkom. 
Do akej reklamy budú firmy v roku 2020 investovať najviac?

Do akej reklamy budú firmy v roku 2020 investovať najviac?

27.02.2020 13:32
V priebehu mesiacov január a február oslovila spoločnosť HubSpot (svetovo pôsobiaci dodávateľ analytických marketingových nástrojov) viac ako 3 400 firiem a zisťovala, aké majú plány s marketingom v tomto roku.  Z vzniknutej vyčerpávajúcej štúdie sme pre vás vybrali 3 zásadné okruhy štatistík. Svoje plány teraz môžete porovnať s inými malými i veľkými firmami v rámci sveta.
Ako využívate otázky vašich zákazníkov?

Ako využívate otázky vašich zákazníkov?

29.01.2020 10:29
Ak sa zákazníci častejšie pýtajú neustále rovnaké otázky, je načase využiť túto informáciu vo váš prospech. A to presne 6-násobne. Pozrite sa na to, ako vám pomôže jednoduchá práca s otázkami zákazníka. 
 Čo v skutočnosti znamená PPC?

 Čo v skutočnosti znamená PPC?

29.01.2020 13:37
Pay per click – platíte za klik.  To je to, čo to znamená. Tu by mohol článok skončiť.  Ale povedzme si, nie je klik, ako klik a nie je platba ako platba. Klik nie je iba to, že niekto príde na vašu web stránku. Klik môže byť aj návšteva vášho inzerátu, dotazníka, alebo inej stránky vašej firmy. 
Toto sa stane ak dáte zákazníkovi darček

Toto sa stane ak dáte zákazníkovi darček

09.01.2020 09:15
Oveľa viac, ako tušíte.  Darovaná vec, alebo služba naviac sa stáva predajným agentom infiltrovaným v hlave zákazníka.  Môže zanechať dobrý dojem a vyvolať očakávanú protireakciu.  No čo ak urobí pravý opak? Vyvolá pocit horkosti?  Čo sa skutočne stane ak dáte zákazníkovi darček?
Iba 5 čísel, ktoré stačí pravidelne sledovať

Iba 5 čísel, ktoré stačí pravidelne sledovať

13.12.2019 14:24
Všade sa píše, že máte sledovať štatistiky. Podľa našich skúseností má štatistiky Google Analytics implementovaných mnoho web stránok, ale pravidelne ich sleduje možno iba pätina majiteľov firiem. Preto vám ponúkame návod na to, ako jednoducho zostať informovaní o výkone internetového marketingu a pri tom sa z tých čísel nezblázniť.
Kto z koho! Web stránka versus Facebook stránka

Kto z koho! Web stránka versus Facebook stránka

27.11.2019 10:46
Zlé jazyky tvrdia, že nepotrebujú web stránku. Že si vystačia v internetovom svete iba so stránkou firmy na Facebook-u. Pozrite si polemiku z môjho pohľadu a nakoniec rozhodnite sami.
Na sociálne siete so sedliackym rozumom

Na sociálne siete so sedliackym rozumom

12.09.2019 13:57
Do reklamy vrážame na Slovensku viac a viac peňazí. Za prvú polovicu tohoto roka asi 63 miliónov eur. Digitálna reklama ponúka viac a viac možností každý deň. Stíhate to sledovať? Byť či nebyť na Pintereste? Tráviť na Facebooku  dni, noci a čakať kedy to pohne s obratom? Nainštalovať si ten Instagram? A čo dočerta je TikTok?
Služba kontra produkt v online predaji

Služba kontra produkt v online predaji

12.09.2019 13:50
Produkty, resp. výrobky nehmotnej (softvér), ale najmä hmotnej povahy už dávno majú svoje miesto v internetovom predaji. Služby postupne zaplňujú priečky v online ponuke na internete, no stále v menšej miere. Čím sa ich predaj na internete líši? A čo je podstatnejšie – v čom sa môžu vzájomne v online predaji inšpirovať? 
Váš akčný plán reklamy na internete

Váš akčný plán reklamy na internete

14.11.2019 14:07
Ako správny podnikateľ nemáte čas. Preto sme pripravili váš plán pre reklamu na internete za vás. Môžete si ho odškrtať, ak ho už máte naplnený, môžete sa inšpirovať. Tu je váš akčný plán reklamy na internete. 

Mám záujem o služby - chcem vedieť viac

Odoslaním formulára potvrdzujete že máte viac ako 16 rokov. Vaše osobné údaje spracujeme iba za účelom vybavenia vašej žiadosti a po jej vybavení budú vymazané. Viac o ochrane osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky

verify

* Tento údaj je povinný