Blog

Na sociálne siete so sedliackym rozumom

Na sociálne siete so sedliackym rozumom

12.09.2019 13:57
Do reklamy vrážame na Slovensku viac a viac peňazí. Za prvú polovicu tohoto roka asi 63 miliónov eur. Digitálna reklama ponúka viac a viac možností každý deň. Stíhate to sledovať? Byť či nebyť na Pintereste? Tráviť na Facebooku  dni, noci a čakať kedy to pohne s obratom? Nainštalovať si ten Instagram? A čo dočerta je TikTok?
Služba kontra produkt v online predaji

Služba kontra produkt v online predaji

12.09.2019 13:50
Produkty, resp. výrobky nehmotnej (softvér), ale najmä hmotnej povahy už dávno majú svoje miesto v internetovom predaji. Služby postupne zaplňujú priečky v online ponuke na internete, no stále v menšej miere. Čím sa ich predaj na internete líši? A čo je podstatnejšie – v čom sa môžu vzájomne v online predaji inšpirovať? 
Váš akčný plán reklamy na internete

Váš akčný plán reklamy na internete

14.11.2019 14:07
Ako správny podnikateľ nemáte čas. Preto sme pripravili váš plán pre reklamu na internete za vás. Môžete si ho odškrtať, ak ho už máte naplnený, môžete sa inšpirovať. Tu je váš akčný plán reklamy na internete. 
Prečo je reklama na Slovensku taká ťažká?

Prečo je reklama na Slovensku taká ťažká?

12.09.2019 14:00
Trochu frflania ešte nikomu neublížilo. A že my Slováci sme v ňom dobrí. Načrime si z neho, a povedzme si to na rovinu. Reklama na Slovensku je naozaj ťažká. Ale prečo? A ako z toho von? 
Čo potrebujete pre vytvorenie web stránky?

Čo potrebujete pre vytvorenie web stránky?

16.10.2019 10:46
Prehľadný článok so základnými informáciami o vytvorení web stránok rôznych druhov - na šablóne, s vlastnou grafikou, alebo web stránok zdarma. Zorientujte sa rýchlo vo svete web stránok, ich nákladoch na prevádzku. Dozviete sa aj o unikátnom KOMBI riešení jednoduchej web stránky s reklamou. 
Ako vytvoriť predávajúci inzerát? Návod v 6 krokoch

Ako vytvoriť predávajúci inzerát? Návod v 6 krokoch

12.09.2019 13:43
Inzercia je moderným nástrojom, ako znásobiť pôsobenie na internete. Inzerát vo Firemnom UNIprofile sa zobrazí na portáloch 141 miest súčasne. Je to výkladná skriňa postavená v každom meste Slovenska. Ako ale s týmto výkladom naložiť? Ako maximalizovať počty reakcií? Ako doviesť zákazníka k tomu, aby zdvihol telefón a zavolal? 
Čo by vám odkázalo vaše staršie ja o reklame?

Čo by vám odkázalo vaše staršie ja o reklame?

12.09.2019 13:59
Staršie Ja by povedalo: Okamžite začni pravidelne cvičiť. Alebo: Zavolaj mame a tráv s ňou viac času. Alebo: Prestaň konečne fajčiť. Alebo: Buď k sebe úprimnejší. Keby sa nám prihovorilo naše staršie ja – neposlúchli by sme ho? Poslúchli. Pretože by sme vedeli, že túto informáciu preveril ČAS. Svojmu mladšiemu ja o reklame by som s rovnakou naliehavosťou povedala toto.....
Kedysi Google riadili zvieratá, dnes nikto

Kedysi Google riadili zvieratá, dnes nikto

12.09.2019 13:21
Neviete nájsť svoju firmu v Google? Neviete nájsť v Google odkaz, ktorý ste nedávno videli a už sa nezobrazuje? Výsledky vyhľadávania sa znova zmenili. A sú iba torzom skutočných výsledkov vyhľadávania. Ako nájdete reálne výsledky?
9 dôvodov pre SMS marketing

9 dôvodov pre SMS marketing

05.10.2018 13:00

Mnohé firmy často stoja pred otázkou - ako znížiť rozpočty na reklamu? Ako dostať odkaz k zákazníkovi tak, aby si ho bol ochotný prečítať? Ako vyniknúť v tom množstve reklám, ktoré sa na nás hrnú? Ako zastihnúť zákazníka kdekoľvek? 

Nech ste malá rodinná firma, alebo väčšia organizácia, stojíte pred rovnakou výzvou. A tou je rozhodnutie o tom, ktorý kanál pre  komunikáciu s dnešným zákazníkom si vyberiete. A že je z čoho vyberať!  

Zefektívnite svoj firemný marketing v roku 2019

Zefektívnite svoj firemný marketing v roku 2019

16.01.2019 08:54

 

Zákazníci sa menia. Trh sa mení. Preferencie sa menia. Nákupná cesta zákazníka sa predlžuje a preto už nestačí mať jednoduchý web a pár stoviek fanúšikov na Facebooku. Zákazníkovi sa potrebujete prihovárať z viacerých médií a aj viacerých zariadení. 

Mám záujem o služby - chcem vedieť viac

Odoslaním formulára potvrdzujete že máte viac ako 16 rokov. Vaše osobné údaje spracujeme iba za účelom vybavenia vašej žiadosti a po jej vybavení budú vymazané. Viac o ochrane osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky

verify

* Tento údaj je povinný