Dobré skutky

Dobrý skutok je akt ľudskosti vykonaný pre iného človeka, zviera, prírodu, prostredie, ale i pre samého seba

Dobré skutky v mobilnej aplikácii Virtualne

mapa

Dobré skutky je iniciatíva podpory komunity v sieti portálov miest Slovenska, a mobilnej aplikácii Virtualne.

Sú inšpiráciou pre daný deň. Ich splnenie je dobrovoľné. Dobré skutky môžete dostávať denne ráno ako notifikáciu do mobilného telefónu v aplikácii Virtualne. Návod nájdete tu

Dobré skutky môžete podporiť umiestnením dobrého skutku ako /vložením časti kódu/ na svoju web stránku. Alebo zdieľaním dobrých skutkov z našej Facebook skupiny, alebo Instagram profilu.

Evidujte vaše plnenia dobrých skutkov a vaše mesto sa môže stať zlatým, strieborným, alebo bronzovým mestom dobrých ľudí pre tento mesiac. Stačí, ak sa zaregistrujete na vašemesto.virtualne.sk (napríklad www.bratislava.virtualne.sk) a kliknete pri danom dobrom skutku na "Splniť".

Dobré skutky na portáloch miest

mapa

Dobré skutky nájdete na úvodnej stránke portálov miest Slovenska na doméne www.vasemesto.virtualne.sk (napríklad www.presov.virtualne.sk)

Každý mesiac bude vyhodnotené poradie miest v počte splnených dobrých skutkov, prepočítaných na počet obyvateľov. Miesta na prvých troch miestach budú označené ako zlaté, strieborné a bronzové mesto mesiaca

Prispejte k oceneniu vašej komunity. Ak sa rozhodnete splniť niektorý dobrý skutok, dajte o tom vedieť. Zaregistrujte sa a označte dobrý skutok ako splnený.