Moje mesto Virtualne

Mobilná aplikácia pre mestá a obce

Mobilná aplikácia pre mestá a obce

Mobilná aplikácia pre obce a mestá

Notifikácia oznamov samosprávyMobilná aplikácia Virtualne = informácie o obci/meste v mobile. Aplikácia zahŕňa oznamy, aktuality, akcie a podujatia z obcí a miest celého Slovenska.

Cez aplikáciu Virtualne bude mať občan informácie o aktivitách, podujatiach vždy po ruke.

Notifikácia zabezpečí vždy AKTUÁLNE informácie bez nutnosti ísť na webovú stránku obce / mesta. Využite jedinečnú ponuku byť tam kde Vás potrebujú.
 
Výhodou aplikácie je ďalej to, že informácie, ktoré pridávate na svoju webovú stránku sa jednoduchým spôsobom zobrazujú automaticky aj v aplikácií.


Nie je nutná náročná administrácia. Viete si navoliť aj špeciálne stránky so zobrazením informácií, ktoré sú pre vaše mesto/obec charakteristické.

Aplikácia obsahuje možnosť si užívateľovi vybrať mesto/obec nielen tam kde žije, ale keď ide ako návštevník alebo ako turista do iného regiónu, môže si pohodlne pridať dané mestá/obce a informácie má z nich hneď po ruke.

Máme záujem o mobilnú aplikáciu

Vyplňte dotazník, ozveme sa Vám do 5 pracovných dní.

Odoslaním formulára potvrdzujete že máte viac ako 16 rokov. Vaše osobné údaje spracujeme iba za účelom vybavenia vašej žiadosti a po jej vybavení budú vymazené. Viac o ochrane osobných údajov

verify

* Tento údaj je povinný