Prečítajte si názory a referencie našich klientov

"Registráciu si pravidelne obnovujeme."

Spokojní zákazníci - referencie

 

Na www.topolcany.sk sme zaregistrovaní druhý rok. Páči sa mi hlavne možnosť, že si sám môžem dopĺňať informácie do registrácie - vkladať do nej svoju aktuálnu ponuku okien, prípadne, ak máme nejaké akcie. 

Pán Tichomír Virág - Plastové okná a dvere, Topoľčany, www.topokna.sk

 

V registracií na mestskom portáli www.bojnice.sk využívame možnosť dopĺňania informacií - napr. tu propagujeme akcie, ktoré organizujeme v našom hoteli Lipa v Bojniciach. Registráciu si pravidelne obnovujeme už 3. rok, sme s ňou spokojní.

Pani Kubovičová, majiteľka hotela Lipa Bojnice www.hotel-lipa-bojnice.sk 

linka

Cez registráciu na www.zvolen.sk si aktualizujeme na našej vlastnej web stránke denné menu jedál a tiež ponuku ubytovania. Denné menu sa tak potom zobrazuje súčasne na našej web stránke - www.penzioncentral.sk a tiež V sekcii Stravovanie na www.zvolen.sk . Šetrí to náš čas.

Pán Fungáč, penzión Centrál  Zvolen, www.penzioncentral.sk 

linka

Na www.topolcany.sk som zaregistrovaný už jeden rok. Po drobnej úprave, kedy som dal kľúčové slová do titulky registrácie, som sa vo vyhľadávači Google do týždňa zobrazil na uvedené slová na 1. strane.
MUDr. Marian Šuch, Inštitút Bioharmónia Krušovce, www.bioharmonia.sk  

linka

S registráciou na mestskom portáli www.zvolen.sk som veľmi spokojná. Nemám e-mail, ani svoju webovú stránku. Už za týždeň po zaregistrovaní som mala prvé objednávky na masáž z internetu cez registráciu na www.zvolen.sk 
Pani Šérešová, Masáže Amija, Zvolen

linka

Naša firma realizuje zemné práce pre zvolenský región. Keď vo vyhľadávači Google zadám "zemné práce Zvolen"zobrazím sa na prvej strane so svojou prezentáciou na www.zvolen.sk 
Pán Ivan Jasenský, ISJ - Stavbaz Sliač, www.stavbaz.sk